رئیس دانشگاه پیام نور: حضور این دانشگاه در جمع ۱۰ دانشگاه برتر پایگاه استنادی نشان از توجه به کیفیت آموزش است

در آئین آغاز به کار یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران، رئیس دانشگاه پیام نور به بیان برخی از دستاوردهای این دانشگاه در زمینه آموزش های از راه دور پرداخت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری یوپنا، دکتر علی اصغر رستمی ابوسعید در مراسم آغاز به کار یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران با اشاره به این مطلب که دانشگاه پیام نور از سال ۱۳۶۷ براساس مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی به عنوان دانشگاه از راه دور آغاز به کار کرده، به بیان بخشی از دستاوردهای این دانشگاه در ابعاد آموزشی و پژوهشی پرداخت.

رستمی ابوسعید راه اندازی تلویزیون تعاملی (IPTV) برای اولین بار در دانشگاه پیام نور و تولید ۴ هزار محتوای آموزشی در این خصوص را بخشی از دستاوردهای آموزشی دانشگاه عنوان کرد.

رئیس کنفرانس یادگیری الکترونیک حضور ۴ هزار عضو هیئت علمی، آمار یک چهارم قبولی دانشجویان دانشگاه پیام نور در مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه های دولتی و حضور در جمع ۱۰ دانشگاه برتر از نگاه پایگاه استنادی علوم جهان اسلام گواهی بر توجه به بحث کیفیت در آموزش در پیام نور دانست.

وی ضمن اشاره به راه اندازی شبکه آزمایشگاهی دانشگاه پیام نور (شاپنا) و اتصال آن به شبکه آزمایشگاهی وزارت علوم را به عنوان یکی از دستاوردهای پژوهشی دانشگاه افزود: ما با بهره مندی از بودجه ارزی ۵۰ میلیون دلاری در نظر گرفته شده در مجلس برای دانشگاه پیام نور، در حال ایجاد شبکه مجازی، تأمین تجهیزات آزمایشگاهی و شبکه تلویزیون تعاملی (IPTV) هستیم.

گفتنی است یازدهمین کنفرانس یادگیری الکترونیکی ایران چهارم و پنجم اسفند ماه در محل سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور برگزاری گردید.

 
امتیاز دهی
 
 

 
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما